Andrzejki w Nałęczowie

Andrzejki to najlepsza okazja do zorganizowania ostatniego przyjęcia przed rozpoczynającym się adwentem. W tym roku postanowiliśmy zrezygnować z hucznego balu i zorganizować kameralną zabawę w romantycznym nastroju przy wytwornej muzyce i intrygujących wróżbach. Chcemy, aby podobnie jak Alicja zagłębili się Państwo w kranie magii i przeżyli tę noc w niesamowitej atmosferze.

Wieczór andrzejkowy oczywiście nie może odbyć się bez tradycyjnych wróżb, z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa prawdziwą niespodziankę. Naszą wróżką został nie kto inny jak sama Alicja, która każdej chętnej parze postara się przepowiedzieć przyszłość. Przy naszym magicznym stoliczku będzie można skorzystać z następujących wróżb:

Lanie wosku – symboliczne znaczenie w tej wróżbie ma klucz, który otwiera drzwi do tajemnic przyszłości. Roztopiony wosk będzie przelewany przez ucho klucza do zimnej wody, dzięki czemu będą powstawać rozmaite „woskowe płaskorzeźby”. Cień jaki rzuci oświetlona światłem świecy zastygła bryła wosku może zdradzić tajemnice jakie skrywa Państwa przyszłość! Interpretację ujrzanego cienia i kształtu samego wosku pozostawiamy dla Państwa, ponieważ każdy może zobaczyć w tym coś innego, w końcu tak działa magia!

Wróżenie z kart – wybierzesz jedną z 9 kart, która w subtelny sposób wyjawi co kryje przed tobą przeznaczenie. Może Cię czekać coś dobrego, ale zdarzyć mogą się też rzeczy, których wolałbyś uniknąć. Sprawdź co szykuje dla Ciebie los i odpowiednio się przygotuj.

Wróżby z balonów – nawet ozdoby naszej sali będą przydatne w staraniach poznania naszej przyszłości. W każdym baloniku jaki przystroi nasz hotel znajdzie się wróżba, po przekłuciu balonika będziemy mogli dowiedzieć się co szykuje dla nas przyszłość, należy być jednak ostrożnym ponieważ nigdy nie wiadomo co szykuje dla nas los i czasami lepiej nie wiedzieć co może się wydarzyć.

Andrzejkowe wróżby, romantyczny nastrój i pyszne dania z naszej kuchni to jednak nadal nie wszystko co chcemy Państwu zaoferować. Postaramy się, przybliżyć Państwu gwiazdy i wypuścimy lampiony, które przez całą noc będą unosiły się nad hotelem tworząc niepowtarzalny klimat. Mamy nadzieję, że nasza zabawa będzie doskonałym oderwaniem się od codziennych obowiązków, a wspomnienie tej nocy skusi Państwa również do odwiedzin naszego hotelu w przyszłości.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY PAKIETU ANDRZEJKOWEGO