Andrzejki w Nałęczowie

Jeśli szukasz idealnego miejsca do zorganizowania zaręczyn, rocznicy lub po prostu chcesz w wyjątkowy sposób wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby, to idealnie trafiłeś. W Wellness & Spa W Krainie Alicji od lat specjalizujemy się w organizowaniu romantycznych kolacji i pobytów dla dwojga. Wystrój hotelu utrzymany w klimacie Alicji w krainie czarów tworzy spokojną, melancholijną atmosferę, dzięki której będziecie mogli całkowicie skupić się na sobie i waszym uczuciu.

Jak wiadomo, romantyczny wieczór nie może obejść się bez kolacji przy świecach, nasza restauracja jest pod tym kątem idealnie przygotowana. Sala kominkowa oświetlana tylko płomieniem świec i ogniem w kominku tworzy niepowtarzalny nastrój idealny dla pary zakochanych. Sprzyjająca atmosfera to jednak nie wszystko, kolacja nie może odbyć się bez dań, a i w tej dziedzinie jesteśmy doskonale przygotowani. Podczas romantycznych wieczorów podajemy aromatyczne dania, które powszechnie uważane są za afrodyzjaki, a ich smak wzmacniamy podając wyśmienite wino. Dodatkowo proponujemy, aby kolacja odbyła się przy akompaniamencie cichej, nastrojowej muzyki, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się sobą i odczuwać ogromną przyjemność przebywania z ukochaną osobą wszystkimi zmysłami. A przy dobrej pogodzie, jeśli Państwo zechcą możemy również zorganizować romantyczną kolację w naszym pięknym ogrodzie gdzie świadkami Państwa uczucia będą tylko gwiazdy.

Na Państwa życzenie zadbamy, aby romantyczny nastrój trwał również w pokoju, zapalone świecie, pościel ustrojona płatkami róż i bukiety kwiatów mogą przywitać Państwa po kolacji lub po romantycznym spacerze po Ogrodach Alicji lub pięknym Nałęczowskim Parku zdrojowym. Aby dopełnić całości polecamy również relaksujące zabiegi SPA i wizytę w Salonie Relaksu, w którym zaznają Państwo błogiego wypoczynku popijając wzmacniające koktajle owocowe.

Pobyt w naszym hotelu to idealny pomysł na zorganizowanie rocznicy, zaręczyn czy po prostu wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby. Za każdym razem kiedy przyjeżdżają do nas klienci chcący skorzystać z naszej romantycznej oferty cieszymy się mogąc przyczynić się do wzrostu czegoś pięknego, co uszczęśliwia nas wszystkich. Miłości.