Na poprawę humoru w jesienną pluchę chcemy przenieść Państwa na chwilę do naszego letniego ogrodu, w którym odbyło się magiczne wesele w ogrodzie Alicji.  Wiele par marzy o ceremonii zaślubin jak z amerykańskiego filmu. Piękny zielony ogród, girlandy kwiatów, rzędy przystrojonych krzeseł i wspaniały kwiecisty ołtarz w centrum. Jak się okazuje spełnienie marzeń wcale nie jest bardzo wymagające. Wystarczy jeden telefon, zamówienie terminu i dogranie szczegółów.

Może wydać się zastanawiające dlaczego zdecydowaliśmy się na wpis o weselu w ogrodzie Alicji w środku złotej jesieni. Dla tych, którzy zadają sobie to pytanie szybko odpowiadamy. Zainteresowanie organizacją wesela w ogrodzie Alicji jest tak duże, że rezerwacje trzeba zamawiać z bardzo dużym wyprzedzeniem.

Dziś chcielibyśmy pochwalić się kilkoma zdjęciami z niedawnego wesela w ogrodzie Alicji. Organizacja tak ujmujących za serce uroczystości to czysta przyjemność. Jest to jednak również ogromne wyzwanie, należy bowiem zadbać o świeże kwiaty, dograć co do minuty plan uroczystości, załatwić formalności z kapłanem, udekorować ogród. Krótko mówiąc raj dla pracoholików 🙂 Jednak wkład pracy i energii w organizacje wesela w ogrodzie Alicji rekompensuje widok szczęśliwej pary w najważniejszej chwili w ich życiu.

Wesele W Krainie Alicji

Jeśli marzą Państwo o przepięknej uroczystości w ogrodzie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Każda taka okazja to dla nas ogromna przyjemność dlatego tak bardzo chętnie podejmujemy się ich organizacji. Prosimy jak najdokładniej opisać wszystko, co sobie Państwo wymarzyli, bardzo lubimy takie wyzwania. Oczywiście proszę zacząć od terminu, ponieważ często to najtrudniejszy element zamówienia do ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem email – grupy@wkrainiealicji.pl

W ogrodzie Alicji