Układ kalendarza w tym roku był wyjątkowo łaskawy dla wszystkim, którzy z uwielbieniem wyjeżdżają na wypoczynek podczas majówki. Wystarczą 3 dni urlopu, aby cieszyć się wolnym od piątkowego popołudnia 27 kwietnia, aż do niedzieli 6 maja. Jednak to nie niespotykanie długa majówka stanowi o wyjątkowości wydarzenia jakie będzie miało miejsce w naszym hotelu. Tegoroczna majówka w Nałęczowie będzie dla nas wszystkich historycznym wydarzeniem, bowiem to już podczas najbliższego pakietu majówkowego nasi Goście pierwszy raz będą mieli okazję skorzystać z długo zapowiadanego basenu.

Majówka w Nałęczowie

Maj to piękny miesiąc, który rok w rok oferuje mieszkańcom i turystom w Nałęczowie wiele atrakcji. Budząca się po zimie natura olśniewa urokiem. Wyjątkowe okolice Nałęczowa, przepiękne krajobrazy, niespotykane nigdzie indziej w Polsce lessowe wąwozy to idealne okolice na piesze wędrówki i rowerowe wycieczki. Niezależnie czy wybierzecie ruch pieszy czy rowerowy jak zawsze przychodzimy z pomocą aktywnym! Dysponujemy całą gamą zestawów kijków do nordic walking, a przyhotelowa wypożyczalnia rowerów kilka dni temu zameldowała, że wszystkie bicykle są już po zimowym przeglądzie i są w pełni gotowe na majowe wojaże.

Majówka w Nałęczowie 2018

Majówka w Nałęczowie to również niesamowita okazja, aby skosztować miejscowych przysmaków, zorganizować ognisko lub wystawnego grilla. Syk smażonych mięs w akompaniamencie świerszczy to muzyka dla uszu każdego, kto chce wypocząć w kontakcie z naturą. Nasz wspaniały ogród nadaje się w tym celu lepiej niż znakomicie, dlatego zgodnie z doroczną tradycją, również w tym roku pakiet majówkowy będzie inauguracją sezonu grillowego!

Otwarcie basenu

To co czyni nasz tegoroczny pakiet wyjątkowym to długo wyczekiwane zarówno przez nas, jak i naszych Gości, otwarcie basenu. Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczną strefę basenową, w której będą mogli Państwo nie tylko popływać, ale również zrelaksować się pod grzybkiem wodnym, masażerem barków, gejzerem, a także wypocząć w łaźni parowo-rumiankowej.

Basen Nałęczów

Nasz basen przechodzi ostatnie szlify, wielkie otwarcie już 27 kwietnia. Pamiętajcie, każdy kto skorzysta z naszego pakietu majówkowego będzie mógł korzystać ze strefy basenowej do woli.

Nadal możecie rezerwować pobyt, wystarczy kliknąć w tutaj.