Magiczne właściwości Aloesu

Aloes i jego lecznicze właściwości, jak wiele innych cennych roślin, znany był od wieków. Dziś poznajemy i weryfikujemy terapeutyczne działanie aloesu, zwłaszcza jego najpopularniejszej odmiany Aloe vera. Czasem przypadkowo. Pewien człowiek pracujący na budowie zaprószył sobie oczy pyłem gipsowym. Zatarte i podrażnione nie przestawały boleć mimo upływu czasu. Nie pomagały okłady, krople ani przemywanie oczu. W końcu ktoś doradził mu okłady z aloesu. Ponieważ chory nie miał rośliny, użył rozcieńczonego soku. Pół łyżeczki soku zmieszał z 1/3 szklanki wody i przykładał zamoczone w roztworze waciki kilka razy dziennie do podrażnionych oczu. Już po dwóch dniach okładów z soku aloesu dolegliwości minęły. To tylko jeden z niezliczonych przykładów dobroczynnego działania aloesu.

Aloes – na odporność, trawienie i skórę

Choć często traktuje się aloes jako „objawienie” ostatnich lat, w rzeczywistości od dawna zdawano sobie sprawę z jego dobroczynnych właściwości. Co ciekawe, większość przypisywanych mu zalet zostało potwierdzonych. Obecnie mamy już pewność, że aloes posiada silne właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwbólowe, regenerujące błony śluzowe i skórę, hamujące rozwój niektórych nowotworów, a przede wszystkim pobudzające lub regulujące mechanizmy obronne organizmu. Można go również z powodzeniem stosować w schorzeniach skóry, stanach zapalnych oczu, a także do pielęgnacji włosów.

Aloesowa metamorfoza

Właśnie ze względu na dobroczynne działanie aloesu zdecydowaliśmy się stworzyć dla Państwa dwudniową kurację detoksykującą opartą na specjalistycznym programie Clean 9 . Proponowany przez nas  pakiet Aloesowa metamorfoza to wstęp do 7 dniowego programu, który odmieni Twoje życie. To pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą Ci uzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad Twoją wagą i oczyścić organizm z toksyn.

Dlaczego warto skorzystać z programu? Dieta nastawiona tylko na obniżenie kaloryczności skutkuje utratą wagi i wody, ale nie eliminuje toksyn i w rezultacie prowadzi do ponownego wzrostu wagi (efekt jo-jo). Aloesowa metamorfoza to nie tylko skuteczny proces oczyszczający, ale i nauka prawidłowego żywienia i wstęp do zmiany stylu życia na Fit.

 

Jak działa Clean 9?

  • oczyszcza organizm z toksyn, a jednocześnie pomaga odbudować mięśnie
  • zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu
  • przygotowuje organizm do trwałej kontroli wagi i zmiany stylu życia
  • pomaga w budowie wymarzonej sylwetki

Zainteresowany? Wszystkie informacje na temat Aloesowego oczyszczenia znajdziesz na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem:

http://www.wkrainiealicji.pl/oferta-online/metamorfoza-aloesowa-z-clean-9-all-53607