Nasz hotel to nie tylko uroczy zakątek, w którym mogą Państwo wypocząć i oddać się wymarzonemu relaksowi. Wellness & SPA W Krainie Alicji to również miejsce, w którym szanujemy naturę i otaczający nas świat. Między innymi ze względu na ekologię postanowiliśmy wziąć udział w projekcie o tytule: Zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,52 kW celem podnoszenia świadomości ekologicznej mieszkańców naszego regionu!

Jak mogą się już Państwo domyślać, część energii zużywanej przez naszych Gości pochodzi z instalacji fotowoltaicznej. Takie rozwiązanie to w naszym hotelu nie nowość, już od dawna, czerpiemy dla Was energię z promieni słonecznych. Udział w projekcie pozwolił nam jeszcze bardziej rozwinąć system ekologicznego pozyskiwania energii.

Aby dopełnić wszelkich formalności informujemy:

WILLA MONIKA SPA S.C. ZOFIA ŚNIEŻYK-MATWIEJCZUK, JAROSŁAW MATWIEJCZUK realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,52 kW celem podnoszenia świadomości ekologicznej mieszkańców naszego regionu”.

Celem projektu jest zmniejszenie kosztów zużycia energii w przedsiębiorstwie poprzez zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,52 kW.

Wartość projektu: 245 877,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 129 935,00 zł