Ferie w Nałęczowie

Zima to specyficzna pora roku, bardzo często jest ona dla nas okresem, w którym dopasa nas przemęczenie, choroby i stres. Dlatego istotne jest, aby w tym czasie dać sobie odpocząć i skutecznie zregenerować siły. Wyjazdy zimowe od zawsze kojarzą się z pobytami w kurortach górskich pełnych narciarzy i innych miłośników sportów zimowych. Niestety takie wyjazdy mają bardzo dużo wad. Pomimo bardzo wysokich cen, często znalezienie miejsca w hotelu graniczy z cudem. A jeśli nastawialiśmy się na odpoczynek w ciszy i spokoju, to tłok i zgiełk ogromnej rzeszy turystów skutecznie nam to uniemożliwi.

Wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, pragnących wypocząć od zgiełku i zamieszania zapraszamy do spędzenia z nami ferii zimowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy pakiet, dzięki czemu każdy będzie mógł cieszyć się zimowym odpoczynkiem w najniższej cenie. Ferie w przytulnym hotelu w pobliżu dwóch stoków narciarskich to świetne wyjście dla każdego, kto nie chce spędzić połowy urlopu stojąc na zakorkowanej zakopiance.

Wyjazdy do pobliskiego Rąblowa lub Kazimierza Dolnego na narty skutecznie zaspokoją potrzeby miłośników sportów zimowych. Okoliczne atrakcje skuszą wytrawnych poszukiwaczy przygód, a  regionalna kuchnia nasyci apetyt każdego smakosza. Liczne atrakcje hotelowe, ceremonie i rytuały spa, seans w jakuzzi oraz gorące sauny i kąpiele z hydromasażem – to wszystko czeka na Twoją dyspozycję. Kiedy Ty będziesz relaksował się w Spa, nasz specjalista do animacji rozrywki zorganizuje dla dzieci liczne zabawy. Niezależnie od pogody zapewnimy najmłodszym niezapomnianą frajdę. Jeśli dopisze śnieg nasz ogród zamieni się w poligon bitew na śnieżki i pole do lepienia bałwanów. A kiedy zimowa aura ustąpi miejsca cieplejszym dniom, zorganizujemy wycieczkę do pobliskiego Zoo w Wojciechowie, gdzie można zobaczyć prawdziwe Lwy.

Oferta Nałęczowa to świetna alternatywa dla drogich górskich hoteli, które w sezonie zimowym przeżywają istne oblężenie. U nas znajdziesz ciszę, spokój, komfort i pełen relaks, a to wszystko w najniższych cenach.

Magia Krainy Alicji nie traci nic ze swojego uroku, nawet zimą.
Sprawdź naszą ofertę!