Ferie Zimowe to idealna pora, aby trochę poleniuchować. Dla innych jest to też świetna okazja, aby aktywnie spędzić czas z najbliższymi. Wybierając ferie zimowe w Nałęczowie możecie być pewni, że wyjeżdżając będziecie wypoczęci i zrelaksowani.

Zima to pora roku, w której często dopadają nas przemęczenie i choroby.  Dlatego tak ważne jest ,aby znaleźć czas na odpoczynek i zregenerowanie siły. Wszystkich pragnących odpocząć od zgiełku i dużych miast, ceniących sobie spokój i ciszę zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W Wellness & SPA W Krainie Alicji przygotowaliśmy idealną ofertę dla Ciebie i Twoich najbliższych. Przyjedź do Nałęczowa i zanurz się w niepowtarzalnym zimowym klimacie uzdrowiska Nałęczów. Wypoczniesz w hotelowym SPA, oferującym szereg masaży, zabiegów na twarz,  fińską saune, saunę IR, jacuzzi podczas gdy Twoi podopieczni będą spędzać radośnie czas w sali zabaw.

Ferie zimowe w Nałęczowie – atrakcje dla najmłodszych

Zimowisko to niezwykle ważny czas dla najmłodszych, kiedy mogą zapomnieć o sprawdzianach i kartkówkach, a oddać się beztroskiej zabawie. Dla waszych pociech przygotowaliśmy masę zajęć i atrakcji, jeśli zima uraczy nas śniegiem, nasz hotelowy ogród będzie idealnym miejscem na śnieżne wygłupy, lepienie bałwanów czy bitwy na śnieżki. Dla miłośników sportów zimowych będzie to też idealny czas na szaleństwa na pobliskich stokach narciarskich – w Rąblowie, Parchatce i Kazimierzu Dolnym. A  kiedy pojawią się cieplejsze dni można wybrać się na wycieczkę do pobliskiego ZOO w Wojciechowie.

Gałązka w śniegu - Ferie zimowe w Nałęczowie

Ferie w Nałęczowie to także idealny czas na odwiedzenie Pałacu Małachowskich i muzeum Bolesława Prusa jak również odrobinę relaksu w Domu Zdrojowym z Palmiarnią i Pijalnią czekolady Wedel.  Zakochanym polecamy odwiedzić Wyspę Miłości znajdującą się w Parku Zdrojowym. Zimą w Nałęczowie atrakcji nie brakuje.  Koncerty, wystawy i spotkania kulturalne odbywają się tu prawie codziennie. Każdy z pewnościa znajdzie dla siebie odpowiednie atrakcje i spędzi ten czas nie tylko na relaksującym odpoczynku, ale również na aktywności, która przyniesie mu wiele radości.

Z okazji nadchodzących ferii zimowych, stworzyliśmy promocyjne pakiety rodzinne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ferie zimowe w Nałęczowie – cennik

Promocja!

Zabierz ze sobą rodzinę lub znajomych i skorzystaj z super promocji! Dla rezerwacji na 4 lub więcej osób dodajemy bezpłatnie dwukrotną, godzinną wizytę w Salonie Relaksu, w którym możecie wypocząć w saunie fińskiej (tylko dla osób powyżej 13 roku życia) i jacuzzi!