Hotel przyjazny rodzinie

Jesienna plucha często bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie, deszcz, ciśnienie, wietrzna pogoda i duża wilgotność często zabierają nam siły i chęci do jakiejkolwiek aktywności. Jest to jednak bardzo dobry czas aby zadbać o swoje ciało, zdrowie i urodę, a przez co również i samopoczucie. Kiedy za oknem wieje zimny wiatr zacinający deszczem idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu jest relaks w ogromnej wannie pełnej ciepłej wody, która drobnymi bąbelkami masuje nasze ciało.

Jakuzzi, sauna, zabiegi wellness i spa to idealne rozwiązanie na poprawę humoru podczas chłodnych jesiennych wieczorów. Nasz hotel oferuje Państwu nie tylko wszystkie te wygody, ale również i wspaniałą rodzinną atmosferę i niepowtarzalny klimat rodem z opowieści o małej Alicji zagubionej w krainie pełnej magii. Cisza, spokój i świeże Nałęczowskie powietrze zapewniają zdrowy głęboki sen, dzięki czemu pobyt W Krainie Alicji będzie dla każdego okazją do wypoczynku i pełnego naładowania baterii.

Od lat szczycimy się tym, że nasz obiekt postrzegają Państwo jako hotel przyjazny rodzinie, jest to dla nas ogromna radość, móc gościć Państwa szczególnie w tym często ponurym, jesiennym okresie. Nasi najmłodsi goście zawsze znajdą u nas ciekawe zajęcie w Saloniku Zabaw. Gry planszowe, kolorowanki, bajki Disneya z Alicją w Krainie Czarów na czele absorbują uwagę dzieci na wiele godzin. Za to kiedy dopisuje pogoda organizujemy gry i zabawy na świeżym powietrzu ponieważ od lat jesteśmy ambasadorem zdrowego, aktywnego wypoczynku.

Największą atrakcją dla najmłodszych jest nasz mały zwierzyniec, w którym dzieci będą mogły nakarmić ptaki i kuce szetlandzkie – Tinę i Vinkę. Po nakarmieniu zwierzaków oferujemy również możliwość przejażdżki. Po zabawie w Ogrodzie Alicji zawsze zapraszamy do restauracji, której menu zawiera specjały przy których nawet najbardziej wybredny maluch nie będzie kręcił nosem i naje się do syta.

Zatem jeśli poszukują Państwo prawdzie przyjaznego rodzinie hotelu w Nałęczowie oczywistym wyborem jest Wellness & Spa W Krainie Alicji, gdzie cała rodzina wypocznie i pozbędzie się jesiennej chandry.