A więc cóż, stało się, przyszła jesień. Jedni ją lubią bardziej, inni mniej, miejmy jednak nadzieję, że najdłużej jak się da, będzie ona faktycznie „złotą jesienią”. Chcielibyśmy, żebyście tą jesienną porą pozostali w radosnych nastrojach i pełni zdrowia, dlatego przygotowaliśmy dla Was, W Krainie Alicji, jesienne oferty specjalne, które Wam w tym pomogą!

W pakiecie „Alicja w Krainie SPA” znajdziecie 2 noclegi w pokoju LUX Twin lub Double, a także m.in. wapniowy lub magnezowy zabieg SPA, w formie 30-minutowej kąpieli lub 60-minutowej terapii, seans w Chacie Solnej, a także nielimitowany wstęp na kryty basen oraz nielimitowany wstęp do Sali Fitness!

Więcej informacji na stronie: http://www.wkrainiealicji.pl/alicja-w-krainie-jesieni

Czas na pakiet „Zaczarowana jesień w SPA”. Tutaj mamy aż 5 noclegów w pokoju LUX Twin lub Double, nielimitowany wstęp na basen i do sali fitness, a także zabiegi SPA, które będą stanowić terapię odżywczo- nawilżającą dla całego ciała:

• Lasting Softness – aksamitny zabieg pilingujący ciało
• Lasting Nutrition – zabieg odżywczy na ciało
• masaż całego ciała z odżywczym olejem
• Intense Nutrition – zabieg odżywczy dla cery suchej z masażem

Więcej informacji (oraz atrakcji pakietowych) znajdziecie na naszej stronie: http://www.wkrainiealicji.pl/zaczarowana-jesien-w-spa

A teraz kolej na ofertę „Dla Zdrowia 50+ w Nałęczowie”.

To idealny program dla osób, które szukają wypoczynku łączącego aktywność z relaksem w uzdrowiskowym klimacie Nałęczowa. Pakiet zawiera 5 noclegów w komfortowych pokojach LUX, nielimitowany wstęp na basen i do sali fitness, zajęcia Aqua Gym, a także zabieg SPA – okład na ciało z morskim magnezem lub morskim wapniem.

Pozostałe składowe oferty i więcej informacji na stronie: http://www.wkrainiealicji.pl/dla-zdrowia-50

Gorąco zapraszamy do skorzystania! I udanej jesieni!