Naszym celem od zawsze było zaspokajanie potrzeb naszych klientów, codziennie sztab ludzi ciężko pracuje, aby nasz hotel był idealnym miejscem na rodzinny pobyt, romantyczny weekend czy też firmowe szkolenie lub konferencja. Przez nasze progi codziennie przechodzi mnóstwo osób, każda z nich jest dla nas tak samo ważna i każdej z nich chcielibyśmy poznać opinię na nasz temat. Często sami nie jesteśmy świadomi swoich zalet i wad, dopóki ktoś nam o nich nie powie. Naszym celem jest ciągły rozwój i ulepszanie swoich usług, bardzo ważna jest zatem wiedza, co robimy dobrze, a co jeszcze wymaga naszej pracy i poprawy. Właśnie dlatego specjalnie dla naszych gości zorganizowaliśmy konkurs, z którego płyną same korzyści!

„Oceń nas w mediach społecznościowych”

Spędziłeś u nasz weekend, zatrzymałeś się podczas podróży służbowej, a może byłeś gościem weselnym lub uczestnikiem konferencji lub szkolenia? Nie ma to znaczenia, każdy gość naszego hotelu, który spędził u nas noc i oceni nas we wpisie w mediach społecznościowych ma szanse wygrać dwuosobowy pobyt z sesją w jakuzzi i saunie!

Voucher wart 300 zł do wygrania co miesiąc!

Wystarczy, że podzielisz się swoją opinią o naszym hotelu na swoim profilu w jednym z poniższych portali:

a cenna nagroda może być Twoja. Post musi być opublikowany publicznie i  zawierać interaktywne oznaczenie profilu Wellness & Spa W Krainie Alicji lub link do strony www.wkrainiealicji.pl.

Po opublikowaniu opinii należy przesłać do nas link kierujący do swojego postu na adres: info@wkrainiealicji.pl oraz podać w nim datę pobytu w hotelu. Na koniec każdego miesiąca wybierzemy najciekawszą, najbardziej kreatywną i konstruktywną opinię i nagrodzimy ją voucherem na pobyt w naszym hotelu.

Na decyzję jury będzie wpływać kila czynników, będzie ona uzależniona od formy, treści, pomysłu oraz popularności zamieszczonego posta.

Więcej informacji na temat naszej zabawy znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie, wystarczy kliknąć na poniższy link: http://www.wkrainiealicji.pl/regulamin-konkursu