Walentynki to wyjątkowa okazja, aby pokazać ukochanej osobie, że dzielące nas uczucia nadal są aktualne. Często jest to również wyjątkowy moment, który potrafi na nowo rozpalić przygasłą przez codzienne zajęcia miłość. Warto zatem zadbać, aby odpowiednio uczcić ten dzień, a nie ma lepszego wyboru niż Walentynki W Krainie Alicji.
Magiczny klimat hotelu Wellness & Spa W Krainie Alicji to niepowtarzalny składnik romantycznej atmosfery.

Walentynki W Krainie Alicji

Od lat specjalizujemy się w przyjęciach, w których miłość jest najważniejsza. Wesela, zaręczyny, przyjęcia z okazji srebrnych, złotych godów. Nawet zwykłe randki są dla nas niepowtarzalnym momentem, w którym chętnie pomagamy zakochanym poczuć wyjątkowość swojego uczucia. Właśnie dlatego co roku z ogromną przyjemnością organizujemy kameralne, romantyczne przyjęcie Walentynkowe, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 14 lutego w naszym hotelu odbędzie się niepowtarzalna kolacja Walentynkowa, podczas której zakochacie się w sobie jeszcze raz!

Walentynki W Krainie Alicji

W cenie 193 zł od osoby otrzymacie:
– Romantyczną kolację z winem przy świecach
– Niepowtarzalny klimat rodem z Alicji w Krainie Czarów
– specjalne wejścia na BASEN w romantycznej oprawie (piątek 14.02. o 17:00 lub 18:30 lub 20:00*)
– 2 noclegi w pokoju z łóżkiem małżeńskim

Wśród Gości, którzy wybiorą nas na ten wyjątkowy pobyt, rozlosujemy 2 zaproszenia dwuosobowe na następne WALENTYNKI 2021. 

Rezerwacji możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej – W Krainie Alicji – Walentynki 2020