Walentynki to wyjątkowa okazja, aby pokazać ukochanej osobie, że dzielące nas uczucia nadal są aktualne. Często jest to również wyjątkowy moment, który potrafi na nowo rozpalić przygasłą przez codzienne zajęcia miłość. Warto zatem zadbać, aby odpowiednio uczcić ten dzień, a nie ma lepszego wyboru niż Walentynki W Krainie Alicji.
Magiczny klimat hotelu Wellness & Spa W Krainie Alicji to niepowtarzalny składnik romantycznej atmosfery.

Walentynki W Krainie Alicji

Od lat specjalizujemy się w przyjęciach, w których miłość jest najważniejsza. Wesela, zaręczyny, przyjęcia z okazji srebrnych, złotych godów. Nawet zwykłe randki są dla nas niepowtarzalnym momentem, w którym chętnie pomagamy zakochanym poczuć wyjątkowość swojego uczucia. Właśnie dlatego co roku z ogromną przyjemnością organizujemy kameralne, romantyczne przyjęcie Walentynkowe, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 10 lutego w naszym hotelu odbędzie się niepowtarzalna impreza Walentynkowa, podczas której będziecie się nie tylko szampańsko bawić, ale i zakochacie się w sobie jeszcze raz!

Walentynki W Krainie Alicji

W cenie 129 zł od osoby otrzymacie:
– Romantyczną kolację przy świecach
– Butelkę wyśmienitego wina
– Niepowtarzalny klimat rodem z Alicji w Krainie Czarów
– Szampańską zabawę przy muzyce DJ`a do późnej nocy

Oferujemy intymny, indywidualny stolik dla każdej pary!

Po romantycznej walentynkowej zabawie zapraszamy na wygodny nocleg w naszych pokojach:
King z łóżkiem małżeńskim – 239 zł
Lux 2 osobne łóżka – 199 zł
Mansard 2 osobne łózka -179 zł

Podane ceny noclegów dotyczą 1 nocy. Cena zawiera śniadanie. Z powodu dużego zainteresowania i ograniczonej ilości miejsc zapraszamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu 609 925 609.