Wielkanoc już tuż tuż. Nasza kuchnia zamawia już świeże, regionalne produkty, które posłużą do stworzenia arcydzieł kulinarnych, którymi będziemy rozpieszczać naszych wielkanocnych gości hotelowych. Recepcja pracuje w pocie czoła, aby każdy z chętnych do odwiedzenia nas w Wielkanoc dostał wygodny pokój. A dział marketingu postanowił jeszcze bardziej uatrakcyjnić Państwa wizytę. Wpadliśmy na super pomysł, który świetnie sprawdził się podczas tegorocznego sylwestra! Z wielką przyjemnością ogłaszamy Wielkanocny Konkurs na najładniejszą pisankę!

Wielkanocny konkurs na najładniejszą pisankę

W trakcie pobytu na naszym wielkanocnym pakiecie każdy gość będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w warsztawtach tworzenia ludowych pisanek. Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo o najciekawszych technikach robienia pisanek. Oczywiście, każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił, a autor najładniejszego jajka zostanie nagrodzony voucherem na usługi hotelowe i spa o wartości 200 zł!

Konkurs jest skierowany wyłącznie do gości hotelowych, korzystających z oferty Wielkanoc w Nałęczowie 2018. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji, pozostało nam jeszcze tylko kilka pokoi!

Wielkanocny konkurs – regulamin

1. Uczestnictwo w konkursie Wielkanocny konkurs (Konkurs) oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.

2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią Konkursu, priorytet mają ustalenia z regulaminu konkursu.

3. Konkurs organizuje właściciel hotelu Wellness & Spa „W Krainie Alicji” ul. Kolejowa 37 24-150 Nałęczów (Organizator).

4. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zakup oferty Wielkanoc w Nałęczowie 2018.

5. Uczestnikiem jest każda osoba, która weźmie udział w warsztatach robienia pisanek i własnoręcznie wykona pisankę.

6. W Konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy hotelu Wellness & Spa „W Krainie Alicji” oraz pracownicy innych podmiotów osobowo lub kapitałowo z nim powiązanych. W Konkursie również nie mogą wziąć udziału małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni, ani przysposobieni pracowników wyżej wymienionych podmiotów.

7. Jedna osoba może zgłosić do konkursu jedną pisankę.

8. Zwycięzce Konkursu wybierze jury.

9. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.

10. W przypadku otrzymania nagrody, której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Wygrany zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora konkursu.

11. Poprzez zgłoszenie udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).

12. Nagroda – voucher na usługi hotelowe i spa o wartości 200 zł, do wykorzystania w hotelu Wellness & Spa „W Krainie Alicji” w terminie 03.04.2018 – 03.04.2019 po wcześniejszej rezerwacji.

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności związane z realizacją Konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp.).