Zima już powoli odchodzi w zapomnienie. Po śniegu nie ma już najmniejszego śladu, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, a każdym poranek w naszym zaciszu rozpoczyna się od wspaniałego świergotu ptaków. Wydaje nam się, że więcej dowodów na to, że już nastała upragniona wiosna nie potrzeba. A ponieważ na wiosnę wszystko budzi się do życia i nasz zespół postanowił rozbudzić gości hotelu nowymi, fantastycznymi pomysłami. Na rozruch po zimowym zastoju przygotowaliśmy dla Państwa wiosenne wycieczki rowerowe!

Korzystając z niepowtarzalnego klimatu, przepięknych pejzaży oraz ciekawych miejsc rozsianych wkoło Nałęczowa postanowiliśmy zaproponować gościom naszego hotelu wiosenne wycieczki rowerowe. Przygotowaliśmy cztery trasy, dzięki którym będzie można rozruszać zastane po zimie kości, nabrać w płuca świeżego powietrza i co najważniejsze podziwiać przepiękne krajobrazy i dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat lokalnej kultury.

Wiosenne wycieczki rowerowe

Wiosenne wycieczki rowerowe

 1.  Wycieczka do Papierni
  Wycieczka rowerowa po trasie mierzącej około 29 kilometrów.
  Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli okazje zwiedzić Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej w Kęble, przejechać Wąwozem Lipniki na skraju Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, wziąć udział w warsztatach mielenia zboża w młynie oraz zwiedzić papiernie powstałą w 1823 roku. Przewidywany czas przejazdu około czterech godzin.
 2. Park Labiryntów
  Wycieczka rowerowa po trasie mierzącej około 29 kilometrów.
  Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli okazje zwiedzić Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej w Kęble, zwiedzić fantastyczny Park Miniatur mieszczący się w Rąblowie oraz pobawić się w przepięknym roślinnym labiryncie. Przewidywany czas przejazdu około czterech godzin.
 3. Młyn Hipolit
  Wycieczka rowerowa po trasie mierzącej około 23 kilometrów.
  Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli okazje zobaczyć zabytkową Wieżę Ariańską wybudowaną w pierwszej połowie szesnastego wieku w Wojciechowie, działającą nieprzerwanie od 90 lat kuźnię, zwiedzić Park Zwierząt, Rozrywki i Edukacji oraz Muzeum Minerałów, Skamieniałości i Meteorytów „Młyn Hipolit” z zapierającą dech w piersiach kolekcją ponad 2000 eksponatów! Przewidywany czas przejazdu około czterech godzin.
  Nałęczów Wiosenne wycieczki rowerowe
  Serdecznie zapraszamy ze skorzystania skomponowanych przez nas tras. Przy hotelu działa wypożyczalnia rowerów, z okazjonalnymi cenami dla naszych gości. Wycieczki są oferowane zarówno dla gości okazjonalnych jak i korzystających z pakietów. Zapraszamy!
  W Krainie Alicji Nałęczów