Zima to specyficzna pora roku, bardzo często jest ona dla nas okresem, w którym jesteśmy przemęczeni, chorowici i zestresowani. Dlatego istotne jest, aby w tym czasie zadbać o odpowiedni wypoczynek i skutecznie zregenerować siły. Wyjazdy zimowe od zawsze kojarzą się z pobytami w kurortach górskich pełnych narciarzy i innych miłośników sportów zimowych. Niestety takie wyjazdy mają bardzo dużo wad. Pomimo bardzo wysokich cen, często znalezienie miejsca w hotelu graniczy z cudem. A jeśli nastawialiśmy się na wypoczynek w ciszy i spokoju, to tłok i zgiełk ogromnej rzeszy turystów skutecznie nam to uniemożliwi.

Zimowy wypoczynek w Nałęczowie

Dla wszystkich osób, którzy cenią sobie ciszę i spokój, pragnących wypocząć od zgiełku i zamieszania przygotowaliśmy Promocje zimowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy promocję, dzięki której będą zimowy wypoczynek będzie kosztował Państwa mniej niż kiedykolwiek. Ponieważ każdy oczekuje czegoś innego postanowiliśmy zrezygnować ze sztywnych pakietów. Dajemy Państwu pełną swobodę co do długości pobytu, wyżywienia oraz atrakcji. Każdy indywidualnie może zestawić swój pakiet zgodnie z własnymi potrzebami. A wszystko w obniżonych cenach.

Codziennie rano wyjeżdżasz do pobliskiego Rąblowa na narty i nie potrzebujesz śniadań, nie zapłacisz za nie. Chcesz skosztować regionalnej kuchni zwiedzając okolice? Poradzimy gdzie i co warto spróbować, nie będziemy Cię zmuszać żebyś jadł u nas. Lubisz podejmować decyzje spontanicznie? Tym lepiej bo nasz pakiet jest w pełni elastyczny. Zapłacisz tylko za pobyt, a wszystko inne możesz dokupić w promocyjnych cenach wedle potrzeb. Atrakcje, ceremonie i rytuały spa, seans w saunie lub jakuzzi to wszystko czeka na Twoją dyspozycję.

Dajemy świetną alternatywę od drogich górskich hoteli, które sezonie zimowym przeżywają istne oblężenie. U nas znajdziesz ciszę, spokój, komfort i pełen relaks, a to wszystko w najniższych cenach. Jeśli jesteś fanem śnieżnych sportów, nadal to nic straconego. Leżąca nieopodal, miejscowość Rąblów, ma do zaoferowania sporo atrakcji dla tych, którzy lubią zimę spędzać aktywnie.

Magia Krainy Alicji nie traci nic ze swojego uroku, nawet zimą.